BLAŽÍČEK Oldřich (1887 Slavkovice na Moravě - 1953 Praha)
starting price: 30 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tempera na kartonu, 29 x 40 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1935, signováno vpravo dole O. Blažíček, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové. Autor viz T 1/70,2/755, TD 29, V 1/229, Ch 1/177, NEČVU 1/74.